Geoblog.pl    ChrissMaya    Podróże    ITALIA 2013_WielkCOMEback    Ostattnie pakowanie_kończenie pracy itp

Ostattnie pakowanie_kończenie pracy itp

Polska, Warsaw

Ostatnie prasowanie, pranie i szybkie suszenie za pomocą żelazka bo Maja już odrzutowiec schowała więc opcja na gorąco wchodzi tylko w gre. O 5 planujemy wyjazd. Jak będzie to zapewne wyjdzie w trakcie pakowania samochodu i zbierania skautów do Gazika :)
Plan jest taki. Jedziemy do Genui w konkretnym celu. Służba . Ale bądźmy wobec sibie szczerzy i ujmijmy to tak. Włochy, lazurowe morze, zapach pieczonego chleba, świeża oliwa i aromatyczne rzeźkie wino. Jednym słowem wakacje. Plan jest taki żeby wszystko ładnie wypośrodkować. Pomóc braciom a zarazem spędzić miło i budująco czas.

Komunikat do wszytskich czytających te wpisy. Osoby, które mnie znają wiedzą, że dość szybko i ekspresyjnie mówię.Niestety też tak piszę :) Zatem zachęcam Was drodzy byście czytając te wpisy wyobrazili sobie że ze mną rozmawiacie. Dlaczego? Przynajmniej nie zwrócicie uwagi na moje błędy ortograficzne, brak przecinka w odpowiednim miejscu itp.
Postaram się regularnie coś zamieścić. Wiem jednak, że nie będzie to łatwe hehe :)
Trzymajcie się kochani :)

AniaJ
AniaJ - 2013-05-24 01:05
Dobry wieczorek,anoo racja szybko piszesz ;) ale fajowsko...czy mnie oczy nie myla PIWO jedzie z Wami do m.in. Niemiec?Nie moze byc?!Czy to taki kamuflaz?Pomoc przy pakowaniu?Albo ono jeszcze nie wie, ze zostaje samiutenkie w domu ;) Zycze Wam pieknej pogody,smacznosci na talerzach i mnostwa przygod, o ktorych bardzo chetnie poczytam :D Samej pozytywnej energii zycze calej gazikowej ekipie!

ChrissMaya
. buon viàggio tutti